Javno povabilo k sodelovanju pri organizaciji kulturnih prireditev, ki pospešujejo kulturni in turistični razvoj Občine Komen v letu 2024

04. 04. 2024

Predmet javnega poziva je sofinanciranje prireditev in drugih aktivnosti, ki pospešujejo kulturni in turistični razvoj Občine Komen in se bodo izvajale v letu 2024 na območju občine Komen. Mednje spada organizacija in izvedba javnih prireditev, zlasti kulturnih aktivnosti (koncerti, gledališke in filmsk predstave, razstave, umetniške inštalacije, okrogle mize, rokodelski in eno-gastronomski sejmi, umetniške delavnice in druge prireditve, ki prispevajo k obogatitvi kulturnih dejavnosti na lokalni in širši ravni) ter turističnih prireditev, ki prispevajo k turističnemu razvoju kraja in imajo vpliv na obisk in/ali povečanje nočitev v občini Komen.

Javni poziv Enota Komen_podpisan.pdf

Obrazci za razpis enota Komen Turizem 2024.docx