Javna objava prostega delovnega mesta "Višji svetovalec za vodenje projekta KARST SAFE m/ž" (ponovitev objave)

07. 03. 2024

Občina Komen objavlja prosto delovno mesto Višji svetovalec za vodenje projekta KARST SAFE (m/ž). Zaposlitev je za določen čas trajanja projekta (do 30.9.2025), za krajši delovni čas.

Več o pogojih za zasedbo prostega delovnega mesta in o dokumentaciji, ki jo je potrebno priložiti prijavi, si lahko preberete v spodaj pripeti objavi.

Zaželjeno je, da kandidati prijavo oddajo na priloženem obrazcu.

Kot datum objave se šteje 7. 3. 2024, rok za prijavo je 8 dni, to je 15. 3. 2024.

Javna objava prostega delovnega mesta - Visji svetovalec za vodenje projekta Kar (1).pdf

Obrazec za prijavo.doc

Obvestilo o koncani javni objavi (splet).pdf

Več o projektu KARST SAFE si lahko preberete na naslednjih povezavah:

KARST-SAFE | Italija-Slovenija (ita-slo.eu)

KARST-SAFE za vzpostavitev sistema preventivnih ukrepov varstva pred požari na Krasu in njihovo izvajanje